Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA SPECIALA ! CALITATE FOARTE BUNA ! Manusi de examinare DIN NITRIL, NEPUDRATE, de culoare albastra, de unica folosinta, nesterile, ambalate 100 buc.cutie, 1.000 buc/bax, cu marca CE, de foarte buna calitate / AQL 1.5 ! Marimile disponibile sunt Mici (S), Medii (M), F . Mari (XL), Foarte Mari (XL)! Producatorul este certificat ISO pentru productia de produse medicale! Societatea noastra este importatorul direct al acestor produse si suntem certificati ISO pentru importul si distributia de produse medicale ! Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim.
- Număr anunț
- DA25281072
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.