Atribuită Cumpărare directă

Sistem Fujitsu I5-3100Mhz DDR3 - 4GB HDD - 500GB SSD - 240 gb Windows 10 pro

Număr anunț
DA25267055
Autoritate contractantă
Comuna Sanger (Primaria) (CUI 5669333)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352,94 RON
Valoare atribuită
2.352,94 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352,94 RON

din 2.352,94 RON estimat