Atribuită
Cumpărare directă
BRANULE cu valva marimi 14G ,16G (gri) ,G24 (galben) , G26 (violet)=Catetere intravenoase periferice, cu valva de injectare si aripioare = Canule intravenoase periferice = Canule i.v.periferice= Canula intravenoasa periferica cu valva CU FIR RADIOOPAC Dispozitiv medical destinat administrarii prin infuzare (perfuzare) intravenoasa, intermitenta, a fluidelor medicamentoase, printr-o vena periferica, la bolnavii spitalizati.Certificat CE. Confectionete din materialul cel mai biocompatibil, fara risc de tromboflebita ; netoxice, apirogene; - cu valva de injectare colorata diferit (in functie de marime) si aripioare laterale - ambalaj primar individual steril, de tip blister, inscriptionat cu : Producator, Importator, Mod de sterilizare cu Ethylen-Oxid, Marcaj CE, Lot, Data fabricarii ( = data sterilizarii), Data expirarii -ambalaj secundar: cutie cu 100 buc -ambalaj colectiv: bax cu 10 cutii x 100 buc = 1000 buc/bax -termen de valabilitate 5 ani. -ambalare si etichetare conform EU-MDD (EU Medical Device Directive). -sterilizare EO. Produsul poarta marca CE si ISO
- Număr anunț
- DA25279952
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
- Cod CPV
- 33162200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.