Atribuită
Cumpărare directă
Servicii intretinere aparate aer conditionat: masurare valoare presiune compresor, verificare etanseitate traseu frigorific, verificare presiune de lucru, completare cu agent frigorific, verificare izolatie traseu frigorific, refacere izolatie traseu frigorific deteriorate, igienizare unitate interna, curatare filtre, verificare si curatare vaporzator, verificare sistem drenaj, efectuare reglaje conform manualului de service, verificare functionare ventilatoare interior/exterior, intocmire fisa de sertviceunde vor fi inscrise operatiunile executate, consemnarea starii de uzura a aparatuluisi consemnare in fisa de service care necesita reparare/inlocuire
- Număr anunț
- DA25284124
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 90920000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.787 RON
- Valoare atribuită
- 8.787 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.