Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 1500 buc alcool sanitar necesar pentru DGASPC VRANCEA. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate si factura Transportul este inclus in pret Persoana de contact NELA RAVOIU, tel.0743181218

Număr anunț
DA25294578
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
ROMITALTEX GROUP IMPORT EXPORT SRL (CUI 11400584)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780 RON
Valoare atribuită
3.780 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780 RON

din 3.780 RON estimat