Atribuită
Cumpărare directă
Masca chirurgicala, 3 pliuri, din material netesut. Culoare : alb Mod ambalare : 50 buc/set Pretul pentru un set 250.00 lei + TVA. Produsele sunt necesare atat la primarie cat si la Caminul de batrani Cruceni, comuna Sagu (preventie COVID 19 si altele)
- Număr anunț
- DA25296337
- Autoritate contractantă
- Comuna Sagu (CUI 3519585)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EVENT SOLUTIONS SRL (CUI 36480171)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.