Atribuită Cumpărare directă

COMANDA MINIMA 100 BUCATI Descriere Utilizare recomandata: Pentru protectia impotriva riscurilor biologice din spitale, spatii publice, a virusilor, particulelor de praf (impuritatilor) cu toxicitate medie: praf de azbest, aluminiu, cupru, bariu, titaniu, vanadium, crom, mangam, praf din lemn tare, praf de carbune fara siliciu mai mult de 10%. Modelul cu supapa reduce acumulare de caldura si de umiditate in interiorul mastii, precum si eliminarea excesului de aburi si de dioxid de carbon, imbunatatind confortul utilizatorului si prelungind durabilitatea.. Alcatuita din material ce nu provoaca alergii. Conform standard: FFP1 CE 1437 Norma EN 149: 2001+A1:20090 Prezentare: cutii de 10 bucati.

Număr anunț
DA25306036
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
Cod CPV
39525200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat