Atribuită
Cumpărare directă
Acoperitori pantofi / Botosei / Protectori incaltaminte unica folosinta confectionati din polietilena, rezistenti la trafic, de unica folosinta, cu elastic circular. Ambalaj: 100 buc / Cutie / Marcaj CE. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA25283582
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.085 RON
- Valoare atribuită
- 1.085 RON
- Data publicării
- 15.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.