Atribuită Cumpărare directă

PATHFAST PRESEPSIN este un test imunoenzimatic. Toate componentele necesare efectuarii testului sunt ambalate intr-un cartus reactiv all-in-one. Concentratia de presepsin poate fi stabilita cu precizie in 17 minute. Tehnologia de masurare este chemiluminescenta: CLEIA –MAGTRATION. Continutul cutiei de teste - Cartuse cu reactiv 60 buc pe cutie Cartusul reactiv contine 16 godeuri. Toate godeurile, in afara de godeul pentru proba (#1) si godeul de esantionare sunt acoperite cu sigilii de aluminiu avand imprimate coduri de bare pe ele. Toti reactivii pentru test sunt introdusi in fiecare godeu a cartusului reactiv. - Solutii de calibrare incluse in cutie 1. Calibrator 1 (CAL-1) Pentru 1,0 ml x 2 fiole (liofilizat) 2. Calibrator 2 (CAL-2) Pentru 1.0 ml x 2 fiole (liofilizat) 3. Diluant de calibrare 1.0 ml x 4 sticlute (lichid) - CARD-ul de calibrare este inclus in Kit

Număr anunț
DA25279894
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.760 RON
Valoare atribuită
7.760 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.760 RON

din 7.760 RON estimat