Atribuită Cumpărare directă

- 2 bucăți role transfer imprimante Xeox Phaser, cod 108R01469, originale; - 2 bucăți cartușe toner pentru multifuncțional Xerox Versalink C405,, culoare negru, cod 106R03520, capacitate: 5.000 pagini, originale; - 1 bucată cartuș toner pentru multifuncțional Xerox Versalink C405,, culoare galben, cod 106R03521, capacitate: 4.800 pagini, original. Produsele vor fi însoțite de certificat de garanție și declarație de conformitate. Termen de garanție: 12 luni de la data transmiterii prezentei comenzi.

Număr anunț
DA25289108
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI 8531717)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.794,65 RON
Valoare atribuită
1.794,65 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.794,65 RON

din 1.794,65 RON estimat