Atribuită Cumpărare directă

Atentie! Notificarea de initializare a achizitiei directe a fost transmisa catre mai multi operatori economici. Va fi acceptata oferta care respecta cerintele Autoritatii contractante si are pretul cel mai scazut. CNAIR SA prin DRDP Constanta doreste sa achizitioneze 14.400 kg (720 buc, 20 kg/sac) var hidratat, ambalat in saci de hartie.

Număr anunț
DA25310463
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.214,40 RON
Valoare atribuită
7.214,40 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.214,40 RON

din 7.214,40 RON estimat