Atribuită Cumpărare directă

PACHET DOPURI/CAPACE cda 93/13.03.2020-const

Număr anunț
DA25284976
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
44618320-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
859,16 RON
Valoare atribuită
859,16 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

859,16 RON

din 859,16 RON estimat