Atribuită Cumpărare directă

Gel calmant pentru arsuri, hidratant, steril, flacon 118 ml, 1 bucata

Număr anunț
DA25282822
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,70 RON
Valoare atribuită
109,70 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,70 RON

din 109,70 RON estimat