Atribuită
Cumpărare directă
Servicile de curatenie/salubritate stradala, constau in :- maturatul manual pe strazile - maturatul trotuare- maturatul statiilor mijloacelor de transport in comun- sapare manuala a spatiilor verzi- golire guri scurgere ape pluviane (gaigare)- golirea rigolelor stradale de nisip- realizarea activitatii de salubrizare (colectare deseuri)- adunarea deseurilor (gunoaielor) aruncate/imprastiate pe marginea drumului- golirea si transportul deseurilor colectate din cosurile stradale conform frecventelor stabilite prin contract si necesitatilor rezultate potrivit situatiei din teren- starea tehnica a cosurilor de gunoi si masurile necesare inlocuirii celor deteriorate- mentinerea curateniei pe strazi (carosabil si trotuare ), pe alei si terenuri apartinand domeniului public, inclusiv in cvartale de locuit-necesitatea completarii / montarii suplimentare de cosuri de gunoi stradal pe artere circulabile, spatii verzi ,locuri de joaca, alte amplasamente aferente domeniului public
- Număr anunț
- DA25295292
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- MAGNOLIA NEV GARDEN SRL (CUI 34155778)
- Cod CPV
- 90610000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.600 RON
- Valoare atribuită
- 131.600 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.