Atribuită
Cumpărare directă
16958787 1 DRB CLIPSURI 15MM/24 BUC 25921602 10 RTC BIBL.PP LUX ROSU A4/7CM 27776970 1 BIC PIX ROUND STIC ALBS,60/SE 29664299 1 PEL CORECTOR SUPER PIRAT VF B 37976826 4 BIC BANDA COR MINI PKT/6MX5 M 42200139 2 ARH DOSAR PP/A4/50 BUC 51664563 1 RTC DOSAR INCOP 1/1 A4/25 BUC 80418643 10 RTC BIBL.PP LUX NEG A4/7 CM 98620487 1 SCR ALONJE INDOSARIERE/100
- Număr anunț
- DA25295340
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330,05 RON
- Valoare atribuită
- 330,05 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.