Atribuită Cumpărare directă

WEBCAM CHANEL, EPSON T964140 BLACK INK, MINOLTA 1054 FOR USE 104B

Număr anunț
DA25296271
Autoritate contractantă
GEN KOROSI CSOMA SANDOR (CUI 13378858)
Furnizor / câștigător
COMPUTER PRINT SRL (CUI 22136250)
Cod CPV
30237240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,53 RON
Valoare atribuită
595,53 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,53 RON

din 595,53 RON estimat