Atribuită
Cumpărare directă
var praf6x15.97 CM92x16.81 teflon2x4.2 smilgher14x2.94 manusi8x10.5 bidinea3x13.45 lavabila3x71.43 pensula1x7.56 pensula2x3.36 amorsa3x15.55 folie2x10.5 gratar trafalet1x4.2 amorsa5x15.55 ipsos3x1.26 trafalet2x23.53 amorsa2x15.55 banda iz.3x2.94 tinci ext.1x31,93 vopsea2x12.6 stecher1x8.4 riglete1x15.13 diblu8x1.26 pompa stropit1x57.98 intrerupator1x13.03 colier plastic1x21 surub20x2.94 electrozi impamtare1x49.16 platbanda zn.2x20.17 panza flex1x3.36 adeziv2x23.53 plasa fibra3x2.02 polistiren ext4x15.97 lavabila2x74.79 trafalet1x22.69 priza1x32.77 autoforante30x0.46
- Număr anunț
- DA25283308
- Autoritate contractantă
- COMUNA VISINA (PRIMARIA COMUNEI VISINA) (CUI 5139817)
- Furnizor / câștigător
- DARANDI SMARA SRL (CUI 37563968)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.442,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.442,53 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.