Atribuită Cumpărare directă

Sistem de filtrare din otel inox, 3 brate, pentru filtre de 47 / 50 mm, cod produs 043.05.103, furnizor Isolab, Germania. Termen garantie 12 luni.Termen de livrare :max.5 saptamani Beneficiar :Fac. de Biologie-Horia Banciu, Resp. achizitie :Ana Vadan

Număr anunț
DA25285519
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
42514000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.653,48 RON
Valoare atribuită
6.653,48 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.653,48 RON

din 6.653,48 RON estimat