Atribuită Cumpărare directă

Pompa Inlocuitoare BIRAL MODUL A 50-12 inlocuireste: DAB Model BPH 60/280.50 M, 230 V Siguranta Termica Q7 Marca MOELLER tip PKZM0-4

Număr anunț
DA25306182
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
LIVE GAZ INSTAL S.R.L. (CUI 41322852)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.742 RON
Valoare atribuită
6.742 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.742 RON

din 6.742 RON estimat