Atribuită Cumpărare directă

In vederea executarii lucrarilor de reabilitare, se vor folosi urmatoarele cantitati de materiale electrice: Clemă CDD 45 - 3 buc Stâlp metalic telescopic L = 8 / 8,8 ml - 5 buc Stâlp metalic telescopic L = 7 / 7,5 ml - 5 buc Ţeavă Zn 1 + 1/2 - 3 ml Corp de iluminat public Traffic12SFC44 LED - 44 W - 7 buc Corp de iluminat public Traffic12SFC30 LED - 30 W - 7 buc Consolă de susţinere corp de iluminat - 14 buc Cablu NYY-J 3 x 2,5 mmp - 120 ml Sig aut 1P 10 A - 14 buc Cleme de legătură 16 mmp - 42 buc Cablu ACYABY 4 x 16 mmp - 240 ml Folie avertizoare - 7 kg Beton C16/20 - 6,5 mc Nisip - 8 mc Platbandă Zn 40 x 4 - 165 kg Anexat este prezentat devizul oferta aferent acestei lucrari.

Număr anunț
DA25288408
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI 16376681)
Cod CPV
31527260-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.218,49 RON
Valoare atribuită
46.218,49 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.218,49 RON

din 46.218,49 RON estimat