Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cod UM Cantitate Pret unitar SANO PAPER TOILET OPTIMA 3 strat (10) 7290014005853 SET 36 6.9 Prosoape V albe 150/set 2strat standard 16204 Buc 180 3.7 Sano Hn-Techno 4L soap albastru - sapun lichid maini 7290014005501 Buc 3 19 Mop bumbac 250gr. 33111 Buc 3 3.4 Sano Bon Blue Regular 5in1 55g - odorizant WC 7290000287478 Buc 20 5.6 Sano Clear Blue Trigger 1L - detergent geamuri 7290005425646 Buc 3 9.9 PRONTO SPRAY DJ0007 Buc 3 10.5 Sano Poliwix Parquet 2L - Detergent pardoseli cu ceara naturala 7290005423833 Buc 2 14.2 Sano Floor Fresh Home Luxury Hotel 2L - detergent pardoseli concentrat 7290108351613 Buc 2 14.7 Sano Drain Liquid 1L - Sano Drain pt tevi/chiuvete/instalatii 7290012117916 Buc 3 10.7 Lavete umede 3buc/set D42-SHRO-1002 SET 3 2.1 Sano X Cream Lemon 700ml/1000g - detergent pasta de curatat universala 7290000286563 Buc 3 7.68 Sapun lichid DOVE 250ml DLE034 Buc 5 9.78 Servetele cutie Sano Soft Tissue Box 150 buc 7290005428951 Cutie 2 6.1 Saci menajeri rezistenti 35L 50buc/set 43673 SET 15 3.28 Saci menaj 60L/18buc HDLD cu urechi SP1-WNS-9243 SET 15 1.98 Rezerva Glade 10ml 5000204796285 Buc 6 7.28 Sano Javel Clor 4L - inalbitor cu clor 7290014006881 Buc 4 9.11 Aparat AIR WICK + rezerva 250ml airwick Buc 4 25 Sano Bon Detartrant WC 750ml 7290102990924 Buc 20 12.5 Saci menaj 120L/10buc Galben LDPE HOR-3806 Buc 10 3.59 Sano Spark lamaie 1L pump 7290107280761 Buc 3 8.45 Servetele dezinfectante IGIENOL 60B 1208956 Buc 3 8.2

Număr anunț
DA25288649
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.930,01 RON
Valoare atribuită
1.930,01 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.930,01 RON

din 1.930,01 RON estimat