Atribuită Cumpărare directă

REZERVE PENTRU DISPENSER INCALTAMINTE-100 BUC CUTIA

Număr anunț
DA25295722
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII GALATI (CUI 13589340)
Furnizor / câștigător
ELFEROM PLUS SRL (CUI 17304144)
Cod CPV
42968200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,40 RON
Valoare atribuită
1.260,40 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,40 RON

din 1.260,40 RON estimat