Atribuită Cumpărare directă

CNTEE TRANSELECTRICA SA SUCURSALA DE TRANSPORT TIMISOARA DORESTE SA ACHIZITIONEZE O CANTITATE DE 888 PACHETE PROSOAPE DE HARTIE DE 200 BUC/ PACHET, 2 STRATURI, ADICA 74 BAXURI. PRETUL VA CONTINE INCLUSIV CONTRAVALOAREA TRANSPORTULUI. PERSOANA DE CONTACT: DANIELA IACOBICI, TELEFON: 0256 265146

Număr anunț
DA25320316
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI 13328043)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.946,16 RON
Valoare atribuită
4.946,16 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.946,16 RON

din 4.946,16 RON estimat