Atribuită Cumpărare directă

Pachet licente Lege 5 Desktop Standard Plus -50 utilizatori, Lege 5 online 5 utilizatori. Pretul propus reprezinta contravaloarea lunara a contractului. Perioada derularii contractului este de 9 luni, intre 01.04.2020-31.12.2020.

Număr anunț
DA25304321
Autoritate contractantă
Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
75111200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.319 RON
Valoare atribuită
5.319 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.319 RON

din 5.319 RON estimat