Atribuită
Cumpărare directă
BEC LED E27/15W=20BUC, SIGURANTA TETRAPOLARA 100A=1BUC, SIGURANTA TETRAPOLARA 63A=4BUC, SIGURANTA TETRAPOLARA 25A=4BUC, SINA OMEGA 1M=3BUC, BANDA IZOLATOARE=10BUC, REGLERTA 35MM=4BUC, DOZA 20*30=1BUC, DOZA LEGATURA=1BUC, CORP LED 20W=1BUC, INTRERUPATOR PT=1BUC, DOZA APARAT ST 4M=3BUC, DOZA APARAT ST 2M=1BUC
- Număr anunț
- DA25296491
- Autoritate contractantă
- SC AMENAJARE EDILITARA S5 S.A. (CUI 27515874)
- Furnizor / câștigător
- EBICOM SRL (CUI 10557824)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.343,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.343,86 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.