Atribuită Cumpărare directă

achizitie aparatura, instalare sistem supraveghere video scoala generala

Număr anunț
DA25303665
Autoritate contractantă
GRUP SCOLAR AGRICOL TOPOLOG (CUI 5271353)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI 15931783)
Cod CPV
35125300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.823,53 RON
Valoare atribuită
8.823,53 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.823,53 RON

din 8.823,53 RON estimat