Atribuită
Cumpărare directă
Mască de față chirurgicală fabricată conform EN ISO 14683:2005, fabricată din material nețesut, hipoalergic, fără miros (inodor) cu 3 pliuri, 3 straturi, cu lama nazală integrată. Performanță ridicată de filtrare, ce nu împiedică respirația. Prindere cu 2 benzi moi elastice pentru fixare după urechi sau cu barete/legaturi pentru închiderea în 2 puncte/funde/noduri în zona cefei. Ambalaj colectiv de cutie x 50/100 bucăți. Pe ambalaj să fie menționate: marcaj CE, nr. lot, data producerii, data expirării, termenul de valabilitate minim un an de zile de la data livrării.
- Număr anunț
- DA25306739
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
- Cod CPV
- 33772000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.