Atribuită
Cumpărare directă
Publicitate si promovare activitate CM B-N, - in editia tiparita si online spatiu publicitar rezervat al ziar Rasunetul/Rasunetul.ro, (min 3 articole, afise comunicate presa, anunturi, /lunar ziar/site Rasunetul/Rasunetul.ro ) 10 buc/- x 500 lei/luna=5000 lei fara tva. se va intocmi contract
- Număr anunț
- DA25304229
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
- Furnizor / câștigător
- RASUNETUL MEDIA S.R.L. (CUI 42110009)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.