Atribuită Cumpărare directă

Conform caietului de sarcini atasat si a ofertei transmise in data de 13.03.2020

Număr anunț
DA25316138
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30230000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.635,30 RON
Valoare atribuită
20.635,30 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.635,30 RON

din 20.635,30 RON estimat