Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta Primaria comunei Branesti doreste achizitionarea unui nr. de 30 cutii/ 50 perechi de manusi astfel: 15 cutii/50 perechi de manusi unica folosinta marimea L (cod -71011232) si 15 cutii/50 de perechi de manusi unica folosi marimea XL (cod -71000909)
- Număr anunț
- DA25295917
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974,40 RON
- Valoare atribuită
- 974,40 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.