Atribuită
Cumpărare directă
servici curatenie conform anunt publicitar ADV1134260. Autoritatea contractanta isi rezeva dreptul de a incheia act adiţional în perioada ianuarie – aprilie 2021, în funcţie de alocaţia bugetară. Valoare estimată pentru perioada 01.01.2021-30.04.2021 este de 6.400 lei fără T.V.A, respectiv 7.616 lei cu T.V.A.
- Număr anunț
- DA25328843
- Autoritate contractantă
- GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
- Furnizor / câștigător
- BONITAS CLEANING SRL (CUI 38086093)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.900 RON
- Valoare atribuită
- 15.900 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.