Atribuită
Cumpărare directă
Botosei unica folosinta din plastic, ce protejeaza impotriva contaminarii si mentin un inalt nivel de curatenie si igiena. Utilizare botosi plastic: - vizitele in fabrici, spitale, laboratoare si in camere ce necesita sa ramana curate - piscine - pentru mentinerea spatiilor curate, etc. Produsul se comercializeaza la set de 100 bucati
- Număr anunț
- DA25295943
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOCHIM SRL (CUI 5020688)
- Cod CPV
- 18830000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,20 RON
- Valoare atribuită
- 151,20 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.