Atribuită
Cumpărare directă
Realizare masuratori topografice pe locatia indicata de beneficiar, prelucrarea datelor obtinute in teren si intocmire documentatie tehnica pentru inscriere in cartea funciara a 4 loturi de teren aflate in domeniul privat al UAT Baia : 1 str Afinilor, 1 str Razesilor si 2 in extravilanul comunei
- Număr anunț
- DA25297398
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- PINTILESCU M. CARMEN - INGINER CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 40473490)
- Cod CPV
- 71351810-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.