Atribuită
Cumpărare directă
MARIMI NECESARE: BRANULE G20 X 10.000 BUC BRANULE G22 X 10.000 BUC Catetere intravenoase periferice, cu valva de injectare si aripioare = Canule intravenoase periferice = Canule i.v.periferice= Canula intravenoasa periferica cu valva CU FIR RADIOOPAC Dispozitiv medical destinat administrarii prin infuzare (perfuzare) intravenoasa, intermitenta, a fluidelor medicamentoase, printr-o vena periferica, la bolnavii spitalizati.Certificat C E. Confectionate din materialul cel mai biocompatibil, fara risc de tromboflebita ; netoxice, apirogene; - cu valva de injectare colorata diferit (in functie de marime) si aripioare laterale - ambalaj primar individual steril, de tip blister
- Număr anunț
- DA25326594
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.200 RON
- Valoare atribuită
- 8.200 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.