Atribuită
Cumpărare directă
150X 8G BRAZALE UNT PORTIONAT,1L ARO LAPTE CONSUM 3.5,150G HOCH ALMET SMANTANA,150G DELACO CREMA BRANZA,BANANE,MANDARINE MURCOTT,PERE CONFERENCE,ROSII CHERY,ROSII,SALATA OZAIC 500G,200G DEFNE MASLINE N,1L UNISOL ULEI FL S,500G PANZANI SPAGHETTI,500 DESERT AMIDON PORUMB,1KG STAFIDE AURII,1KG FORTUNA CAF BOABE RENZ,19L APA ZIOZIN NECARBOGARANTIE DISP mai putin
- Număr anunț
- DA25332864
- Autoritate contractantă
- - COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL BASCOV (CUI 4696976)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.063,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.063,63 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.