Atribuită Cumpărare directă

camera 16.9-38 buc 1, camera 650/20 buc 1, clingherit 1,5 mm buc 0,2, curea avx 10x950 buc 1, electrozi 3,25 5,8 kg, piulita m 6, 7, 8, 320 buc, saiba m 6 - 280 buc, supapa 035 buc 4 buc, surub 6x20, 6x 30, 6x70, 8x110, 180 buc, surub ct 6x60, 6x70 - 200 buc, tija filetata m 8 - buc 3,ulei h 46 20 l, 1 buc

Număr anunț
DA25307171
Autoritate contractantă
COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
Furnizor / câștigător
SEM-TRACT S.R.L. (CUI 11492758)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158,54 RON
Valoare atribuită
1.158,54 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158,54 RON

din 1.158,54 RON estimat