Atribuită Cumpărare directă

HUMULIN R 100UI/ML SOL INJ 3ML X 6CART (INSULINE UMANE)

Număr anunț
DA34834407
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33615100-5 · Insulina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
106,32 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,32 RON