Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurări auto - asigurări obligatorii tip RCA și asigurări facultative tip CASCO pentru anul 2020 conform Invitaţiei de participare nr. 6078/10 martie 2020, Caietului de sarcini nr. 5711/05.03.2020 + anexe, şi Formularului de ofertă însoțit de Centralizator - Anexa la Formularul de ofertă au fost publicate pe site-ul CJ Alba, www.cjalba.ro şi Anunț Publicitate numărul ADV1134936 din 10.03.2020 a fost publicat în SEAP şi conform ofertei OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A prin e-mail în data de 13.03.2020 și înregistrată la Consiliul Judeţean Alba sub nr. 6457/13.03.2020 cu preţul total poliţe RCA şi CASCO = 37.807 lei fără TVA şi valoare totală pentru suma asigurată 2.652.523 lei.

Număr anunț
DA25317857
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.807 RON
Valoare atribuită
37.807 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.807 RON

din 37.807 RON estimat