Atribuită Cumpărare directă

OCHELARI DE PROTECTIE REUTILIZABILI CU BATISTA REFOLOSIBILA PENTRU TRATAMENT ANTIABURIRE Ochelari de protectie reutilizabili livrati impreuna cu batista refolosibila pentru tratare anti aburire a lentilelor Avand in vedere costul ridicat si disponibilitatea redusa ochelarii se pot dezinfecta cu alcool pentru evitarea infectarii secundare. Alcoolul si dezinfectantii medicali afecteaza tratamentul antiaburire al lentilelor , refacerea acestuia se poate face folosind batista reutilizabila special conceputa in acest scop

Număr anunț
DA25315964
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
33735100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.689 RON
Valoare atribuită
2.689 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.689 RON

din 2.689 RON estimat