Atribuită Cumpărare directă

Servicii de monitorizare video si antiefractie, patrulare si interventie pentru sediu social DSP Giurgiu,mun.Giurgiu,str.Bucuresti,bloc 114,sc.A,parter+mezanin. Servicii de monitorizare video si antiefractie, patrulare si interventie pentru punct de lucru laborator DSP Giurgiu,mun.Giurgiu,sos.Alexandriei,nr.7-9,etaj 2,incinta Policlinica Giurgiu. Perioada contractata 01.04.-31.12.2020.

Număr anunț
DA25323791
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA GIURGIU (CUI 4352557)
Furnizor / câștigător
DARMY FORCE SECURITY SRL (CUI 36489979)
Cod CPV
79714000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.027,20 RON
Valoare atribuită
25.027,20 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.027,20 RON

din 25.027,20 RON estimat