Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul BeOnline - 9 euro/luna + TVA 1 x Domeniu Web 30 x Domeniu alias Numar subdomenii nelimitat 3GB web 7GB pt. numar nelimitat de casute de e-mail MySQL nelimitat PHP DNS Manager Control Panel Site builder Perioada contractuala 12 luni. 1 EURO = 4.8242 Lei mai putin
- Număr anunț
- DA25301371
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "PETER THAL (CUI 29413200)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 72415000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,04 RON
- Valoare atribuită
- 521,04 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.