Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de reparații instalație iluminat aferentă terenului de fotbal din zona Parcului 1 Mai conform caiet de sarcini

Număr anunț
DA25328236
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
DACIAN HUNTING SRL (CUI 34191630)
Cod CPV
45315600-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat