Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de sănătate pentru realizarea unor investigații clinice pentru angajații primăriei comuna Țețchea: Pachet servicii medicale control anual "MedPlus": Ekg, pulsoximetrie - La alegere: Consult la urmatoarele specialitati: Cardiologie (Consultatie , ekg, pulsoximetrie, EcoCord Doppler), Endocrinologie (Consultatie + Ecografie tiroida) , Ginecologie - Obstetrica (Consultatie ginecologie+ Ecografie + Test Babes Papanicolau) , Pachet Ecografie pelvino-abdominala generala+ Ecografie tiroida/sau Ecografie prostata - Set analize recomandate de medic in urma consultatiei
- Număr anunț
- DA25320644
- Autoritate contractantă
- COMUNA TETCHEA (PRIMARIA COMUNEI TETCHEA) (CUI 4705942)
- Furnizor / câștigător
- MEDRAPID SRL (CUI 38374193)
- Cod CPV
- 85100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.500 RON
- Valoare atribuită
- 6.500 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.