Atribuită Cumpărare directă

Plic C5, plic C6, plic C4 plic Burduf, caiet 14, caiet a5, dosar incopciat, hartie copiator,cartus compatibil 283A

Număr anunț
DA25329607
Autoritate contractantă
COMUNA APA (PRIMARIA COMUNEI APA, JUD.SATU MARE) (CUI 3897416)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI 7559248)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,09 RON
Valoare atribuită
505,09 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,09 RON

din 505,09 RON estimat