Atribuită Cumpărare directă

MANUSI , MASTI potrivit situatiei de urgenta reglementata prin DECRET nr. 195 din 16 martie 2020 privind instituirea stării de urgență pe teritoriul României

Număr anunț
DA25336468
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.700 RON
Valoare atribuită
3.700 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.700 RON

din 3.700 RON estimat