Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu TELVERDE , valoarea abonamentului de 73 lei fără TVA. Valoarea abonamentului pentru luna martie este de în funcție de data de punere in functiune a serviciului. Valoarea estimată a contractului este de 1680,67 lei fără TVA. Achizitorul îşi rezervă dreptul de a opta pentru suplimentarea serviciului telverde pentru perioada ianuarie-aprilie 2021, în funţie de existenţa resurselor financiare, valoarea estimată fiind de 840,37 lei fără TVA . Pretul nu se actualizeaza.
- Număr anunț
- DA25339742
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.680,67 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.