Atribuită
Cumpărare directă
Plita Alimentare plita: Gaz Numar arzatoare: 4 Aprindere electrica arzatoare: Da Siguranta: Da Arzator mare: 1 Arzator normal: 2 Arzator economic: 1 Putere arzator mare: 2.6 kW Putere arzator normal: 2 kW Putere arzator economic: 1 kW Cuptor Protectie copii: Nu Grill: Da Rotisor: Da Timer: Da Alimentare cuptor: Gaz Capacitate: 51 l Siguranta cuptor: Da Termostat: Nu Iluminare cuptor: Da Incalzire inferioara: Da Accesorii Capac: Sticla Tava: 2 Accesorii: Ghidaje fixe Caracteristici tehnice Dimensiuni (I x L x A): 85 x 50 x 50 cm Culoare: Argintiu Duze pentru gpl: Nu Latime: 50 cm Lungime cablu alimentare: 1.5 m Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA25319624
- Autoritate contractantă
- Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39711000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.268,89 RON
- Valoare atribuită
- 2.268,89 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.