Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar pentru uz extern

Număr anunț
DA25339154
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137,60 RON
Valoare atribuită
137,60 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137,60 RON

din 137,60 RON estimat