Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 109 DOSAR ALB CU SINA P01711 345 DOSAR 1/1 ALB PENTRU INCOPCIAT P01715 15 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 150 REGISTRU INTRARE-IESIRE CORESPONDENTA, A4, 100 FILE/CARNET P01707 10 PLIC C4 ALB GUMAT 138202 P01634 1000 PLIC C5 ALB GUMAT 135202 P01623 1000
- Număr anunț
- DA25320456
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GIURGIU (CUI 9902350)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.811,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.811,32 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.