Atribuită
Cumpărare directă
parat de ventilare VG 70 Descriere Arie de utilizare: adult, pediatric ( greutate copil peste 3kg ) Moduri de ventilare: VCV, PCV, PRVC, SPONT/CPAP+PSV, SIMV(VCV)+PSV, SIMV(PCV)+PSV, SIMV(PRVC)+PSV, BIVENT/APRV+PSV, NIV-T, NIV-S/T, NIV/CPAP Parametri monitorizati: VTi, VTe, MVi/MVe, FiO2, Paw, PEEP, Pmean, Pmin, Pplat, Ppeak, fspont, MVespont, ftotal, WOB, Rexp, Cdyn, RSBI, Vdaw, Tispont, FiCO2, EtCO2, Leakniv
- Număr anunț
- DA25329497
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295.000 RON
- Valoare atribuită
- 295.000 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.